HENKIERUNNERS // TEMPELRUNNERS
14 OKTOBER TEMPELRUNNERS CROSSLOOP
Wedstrijden regio

Za 23 sept Ronde van krimpen a/d ijssel. Afstanden; 5/10km

Zo 24 sept Bertus Rotterdam. Afstanden; 5/10km

Zo 24 sept Havenloop Maassluis. Afstand; 6km

Za 30 sept Ronde van Noord Rotterdam. Afstanden; 5/10km

Za 30 sept Rijkszwaanloop s'Gravenzande. Afstanden; 5/10/16km

Zo 1 okt Houtloop Delft. Afstanden; 3.5/7/14km

Zo 1 okt Rottemerenloop Bleiswijk. Afstanden; 10/21.1km

Zo 1 okt Kethelloop Schiedam . Afstanden; 5/10/15km

Zo 1 okt Marathon estafetteloop SPARK Spijkenisse

MEER WEDSTRIJDEN KLIK HIER 

Of de Hardloop kalender

Wandelen

Meer info kijk hier onder

Meer wandeltochten

2017/2017/2017

SEPTEMBER 

10 sept Kopjesloop Delft
8 sept  Goudse singelloop Gouda
3 sept Houtloop Delft

Augustus

30 aug Molenweiloop Heerjansdam
27 aug Kerkpolderloop Delft
26 aug Schenkelloop Capelle a/d IJssel
24 aug Baanloop PAC 3000M
20 aug Kerkpolderloop Den Hoorn
17 aug  Kwartmarathon Ouddorp
17 aug Seuterloop s'Gravendeel
15 aug Ronde van West Capelle a/d IJssel
13 aug Kerkpolderloop Delft
12 aug Bradelierloop De Lier
5 aug  Kerkpolderloop Den Hoorn
4 aug Strandloop Ouddorp

JULI


30 juli Kerkpolderloop Delft 

29 juli vtm loop Maasdijk23 juli Kerkpolderloop Delft 

23 juli Kerkpolderloop Delft
16 juli Kerkpolderloop Delft
9 juli Kerkpolderloop Delft
2 juli Kralingen Workx stratenloop
2 juli Kerkpolderloop Delft
1 Juli Rotterdam Ekiden

JUNI 

29-06 Baanloop Spijkenisse
25-06 Kerkpolderloop Delft
25-06 Plazarun Boskoop
25-06 Triathlon Baardmannetje Oostvoorne
24-06 10 mijl Zierikzee

24-06 Lingewaalloop Herwijnen
18-06 Halve van Hoogvliet
14-06 Midzomeravondloop Bleiswijk
11-06 Ladysrun Rotterdam
11-06 Wateringsveld loopfestijn
11-06 Rondje Voorne
11-06 Kopjesloop Delft
10-06 Stratenloop Rozenburg
10-06 Lenteloop Papendrecht
3-06   4 Mijl van Papendrecht
1
-06  Wallenloop Hellevoetsluis

MEI

28-05 Bertusloop Delft
25-05 Golden Tenloop Delft
25-05 Smulbosloop Dordrecht
20-05 Ronde van Katendrecht
20-05 Nesseloop Rotterdam
17-05 Verkerkloop Zwijndrecht
14-05 Kopjesloop Delft
12-05 Omloop Ter Heijde aan zee
7-05 Spark Spijkenisse 

APRIL

27-04 Groene oaseloop Maasland
27-04 Omloop Menheerse Middelharnis
27-04 Oranjeloop Oudenhoorn
27-04 Oranjeloop H/I/Ambacht
23-04 Bertusloop Delft
20-04 Baanloop Spirit Oud-Beijerland  3000m
17-04 Paasloop Pijnacker
16-04 Houtloop Delft
15-04 Secure run Ameide
02-04 Houtloop Delft
02-04 Dwars door Dordt Dordrecht
02-04 Ronde van park zestienhoven
01-04 Rivierenparkloop Schoonhoven 

MAART

26-03 Lenteloop Rhoon
25-03 Ronde van Bruinisse
25-03 Ruitenberg halve marathon Naaldwijk
19-03 Houtloop Delft
18-03 Reeuwijkse plassenloop Reeuwijk
12-03 Halve marathon Lekkerkerk
12-03 Kopjesloop Delft
11-03 Halve Oostvoorne
11-03 Biesboschloop Dordrecht
11-03 Pannekoekloop Burgh- haamstede
4-03 Houtloop Delft   3.5/7 en 14km

Februari

26-02  Bertusloop Delft   5 en 10km
19-02  Houtloop Delft
19-02  Hellegatcross Hellegatsplein
18-02  Middendelftlandloop Schipluiden
12-02  Kopjesloop Delft
12-02  10 van Roodenburg Lekkerkerk
12-02  Noord AA loop Zoetermeer
12-02  Ballentent strandloop Hoek van Holland
11-02  Heijnenoordtunnelloop Oud-Beijerland
11-02 Petzl nighttrail Bergsehoek
05-02 Potrozenloop Brielle
05-02 Houtloop Delft
5-02  Groenhovenplusloop Gouda
5-02  Trainingsloop Dordrecht
4-02 Souburghcross Alblasserdam
4-02  Leo Ammerlaanloop Bleiswijk

januari

29-01  Kruiningergorscross Oostvoorne
22-01  RAG CROSS De Loet
22-01  Rokkeveensedekkerloop Zoetermeer     (Mark)
22-01  Halve van Maassluis
22-01  Van Beers cross Miinsherenland 
21-01  Merwelandecross Dordrecht
14-01  ABHloop Numansdorp
08-01  Halve van West-Voorne Rockanje
07-08  Snertloop Reeuwijk 
07-08  Mourik Nieuwjaarsloop  oud- Beijerland 

2016/2016/2016/2016


31-12  Oliebollenloop Schoonhoven
24-12  Schapenkoppencross Dordrecht
18-12  SPARK Marathon
17-12  Pallandtloop Middelharnis
11-12  Bruggenloop Rotterdam
03-12  Prestatieloop Vlaardingen
03-12  Sintnicolaasloop Bleiswijk
03-12  RobProoi Memorial crossloop Barendrecht
27-11  Piepschuimcross Maassluis
27-11  Lengkeekcross Oostvoorne
27-11  Kerkpolderloop Delft
26-11  Sinterklaasloop Vlaardingen
19-11  Spirit goes British Oud-Beijerland
19-11  Reeuwijksehoutcross Reeuwijk
13-11  Klaverbladloop Zoetermeer
13-11  Dickie Klooscross Rotterdam
12-11  Binnenmaasloop Mijnsherenland
12-11  Typhoonloop Gorinchem
06-11  Piepschuimcross Maassluis
06-11  Spark van Buuren Spijkenisse
05-11 Erasmusronde Rotterdam
05-11  Oosterparkrun Ridderkerk
05-11  Passaat crossloop Papendrecht
30-10  Najaarscross Bleiswijk
30-10  Drechtstadloop Dordrecht
30-10  Najaarscross Rotterdam
30-10 Klaasvaak  droomtijdloop Delft

30-10  Herfstloop Spijkenisse
29-10  Dijkenloop Schoonhoven
22-10  Crossloop Vlaardingen
09-10  Bergseplas loop Rottemeren
09-10   VTTI loop  Hellevoetsluis
08-10   Wim Hol memorialloop  Papendrecht

02-10   Rottemerenloop Bleiswijk
02-10   Kethelloop Schiedam
24-09   WesTlands mooiste sGravenzande
24-09   Tielemanloop Middelharnis
24-09   Ronde van Noord Rotterdam
17-09   Geuzenloop Vlaardingen.
17-09   Jaarmarktloop   Mijnsherenland
14-09   Stratenloop Krimpen.
03-09   Loop naar de pomploop Noordeloos
31-08   Molenweiloop Heerjansdam
28-08   Kerkpolderloop Delft
28-08   Schenkelloop Capelle
21-08   Kerkpolderloop Delft
18-08   Seuterloop sGravendeel
18-08   Bokbokaal Ouddorp
16-08   Ronde van West Capelle
14-08   Kerkpolderloop Delft
13-08   Bradelierloop  De Lier
11-08   Baanwedstrijd PAC 3000m
07-11   Kerkpolderloop Delft
05-08   Strandloop Ouddorp
31-07   Kerkpolderloop Delft
30-07   VTM loop Maasdijk  10km
30-07   Vtm loop Maasdijk  5km
28-07   Baanwedstrijd Rotterdam  5000m
24-07   Kerkpolderloop Delft
17-07   Kerkpolderloop Delft
14-07   Baanwedstrijd Rotterdam 3000m
10-07   Kerkpolderloop Delft
02-07   Rotterdam EKIDEN
29-06   Midzomeravondloop Bleiswijk
25-06   Halve marathon Hoogvliet
19-06   Zuiderparkloop Rotterdam
18-06   Rottemerenloop  Rotterdam
18-06   ABH Loop Numansdorp
16-06   Molenloop Stellendam
16-06   Inner circle run  H.I.Ambacht
11-06    Lenteloop Papendrecht
11-06    Ronde van Rozenburg
09-06    Omloop Vierpolders
27-05    Omloop Ter-Heijde
26-05    Wallenloop Hellevoetsluis
21-05    Nesseloop Nesselande
21-05    10 van Katendrecht
14-05    Dioslenteloop Hoorn
12-05    Energie mila track meeting Barendrecht baanloop 1000m en steeple
11-05    Verkerkloop Zwijndrecht
05-05    1500m baanloop Middelharnis
05-05    Smulbosloop Dordrecht
05-05    Golden Ten Delft
01-05    Prestatieloop Spark
27-04    Oranjeloop Oudenhoorn
27-04    Havenloop Vlaardingen
27-04    Omloop Menheerse  Middelharnis
27-04    Breakfastrun H/i/ Ambacht
24-04    Bertusloop Delft

21-04    Spirit 3000m Baanloop
10-04    Marathon Rotterdam
10-04    1/4 marathon Rotterdam
03-04    Ronde van park 16hoven
03-04    Dwars Door Dordt Dordrecht
02-04    Ruitenburg halve van Westland 
02-04    Rivierenland parkloop Schoonhoven
02-04    Secure run Ameide 
28-03    Oude maasloop Barendrecht
26-03    Lansingerlandloop Bleiswijk
26-03    10 Van Bru Bruinisse
20-03    Lenteloop Rhoon
19-03    Reeuwijkse plassenloop Reeuwijk

12-03    Halve Oostvoorne 
12-03    Halve van Hercules Dordrecht
06-03    10 van Tiengemeenten 
28-02    Bertusloop Delft
20-02    Middendelftlandloop  Schipluiden
14-02    Noord AA polderloop Zoetermeer
07-02    Hercules trainingsloop Dordrecht
07-02    Groenhovenloop Gouda
07-02    Potrozenloop Brielle
06-02    Souburghcross Alblasserdam
06-02    Heijnoordtunnelloop Oud-Beijerland
31-01    Kruiningergorscross Oostvoorne
24-01    RAG CROSS Lekkerkerk
23-01    Dirk loop Hoornaar
17-01    Halve marathon Maassluis
16-01    Merwelandecross Dordrecht
10-01    Hercules trainingsloop Dordrecht
09-01    Crossloop Vlaardingen.

03-01    Nieuwjaarsloop Hoek van Holland
03-01    Nieuwjaarscross PAC Rotterdam
03-01    Halve van Westvoorne  Oostvoorne
02-01    Nieuwjaarsloop Spirit Oud-Beijerland 

2015/2015/2015/2015
31-12    Oliebollenloop Schoonhoven
27-12    Waterwegcrossloop Maassluis
27-12    Schapenkoppen crossloop Dordrecht
26-12    Kerstcross  Tvs90 Spijkenisse
20-12    Kerstloop Barendrecht
19-12    Pallandtloop Middelharnis
13-12    Bruggenloop Rotterdam
12-12    Stroopwafelcross  Gouda 
06-12    SPARK Marathon Spijkenisse
06-12    Voornse duinentrail Oostvoorne
05-12    Halve marathon Vlaardingen
29-11    Waterweg crossloop  Maassluis
29-11    Lengkeekcross Oostvoorne
29-11    Dickie Klooscross Rotterdam
29-11    Sinterklaasloop Vlaardingen

28-11    Sint nicolaasloop Bleiswijk
28-11    Rob Prooi memorial cross Energie Barendrecht
21-11    Spirit goes British Oud-Beijerland21-11    Crossloop Vlaardingen14-11    Typhoonloop Gornchem14-11    Mosselloop  Burgh-Haamstede 
14-11    Binnenmaasloop Mijnsherenland
08-11    Spark Spijkenisse
08-11    Waterwegcross Maassluis
07-11    Crossloop Papendrecht
07-11    Erasmusronde Rotterdam
01-11    Najaarscross Bleiswijk
01-11    Drechtstedenloop Dordrecht 
31-10    Halve marathon Monster
31-10    Crossloop Vlaardingen
25-10    Marathon Etten- Leur
25-10    Najaarscross PAC
24-10    Dijkloop Schoonhoven
24-10    Nasty night trail Oostvoorne
11-10    Van Buuren Hellevoetsluis
11-10    Hercules trainingsloop Dordrecht
10-10    Crossloop Vlaardingen
10-10    Wim Hol loop Papendrecht
04-10    Kethelloop Schiedam
04-10    Langs de gouweloop Waddinxveen
04-10    Rottemerenloop Bleiswijk
26-09    Ronde van Noord Rotterdam
26-09    Wantijparkloop Dordrecht
19-09    Tielenmanrun Middelharnis 5/10km
19-09    Geuzenloop Vlaardingen 5/15km
12-09    Nedstaalloop Alblasserdam 5/10km
11-09    Goudsesingelloop  Gouda
05-09    Loop naar de pomp  Noordeloos
03-09    Baanwedstrijd Rotterdam 10km
30-08    Kerkpolderloop Delft  5km
27-08    Molenweiloop Heerjansdam
23-08    Kerkpolderloop Delft
23-08    Nazomerloop Schoonhoven
20-08    Bokbokaalloop Ouddorp   8/16km
18-08    Ronde van West Capelle a/d ijssel
16-08    Kerkpolderloop Delft
15-08    Alle uitslagen Balijlopen 
15-08    Bradelierloop  5/10km
09-08    Kerkpolderloop  Delft
07-08    Strandloop Ouddorp   4,5 en 10km
02-08    Kerkpolderloop Delft  5km
26-07    Kerkpolderloop Delft  5km
19-07    Kerkpolderloop Delft  5km
12-07    Kerkpolderloop Delft  5km
28-06    Bertusloop   Delft
27-06    Lingenwaalloop Herwijnen
20-06    Rottemerenloop  
20-06    Halve marathon Hoogvliet  5/10/21.1km
19-06    Oranjeloop 5km   10km   Kwintsheul   Olympus naaldwijk
18-06    Molenloop Stellendam  5km     10km
18-06     Hendrik ido Ambacht  5/10km
14-06     Ladiesrun Rotterdam
13-06     Stratenloop Rozenburg 5km   
07-06      Zuidersterloop Cappelle a/d Ijssel06-06     ABH loop Numansdorp
06-06     Waterweg beweegt  Schiedam
05-06     Omloop Ter Heijde
04-06     Vierpolders   6.4km
04-06     Baanwedstrijd Flakkee 1500m
30-5       Nesseloop Rotterdam
21-5       Wallenloop Hellevoetsluis
20-5       Verkerkloop Zwijndrecht
14-5       Smulbosloop  Dordrecht
14-5       Golden ten loop  Delft
09-5       Lenteloop Papendrecht
03-5       SPARK   Spijkenisse
02-5       Halve Renesse
27-4       Oaseloop  Maasdam
27-4       Vlaardingen
27-4       Omloop Menhheerse  Middelharnis
27-4       Breakfastrun H/I/A
26-4       Hitlandrun
26-4        Zuiderparkloop1

8-4-2015 Run united Ridderkerk 

16-4-2015 SPIRIT OUD-BEIJRLAND 3000M 

12-4-2015 MARATHON ROTTERDAM 







































































































































































































































































































Reacties
Handige links
Regio uitslagen
    Verenigingen

    Aaa  /Alblasserdam
    Avantri / Schoonhoven
    AV Fortuna /Vlaardingen
    AV Passaat / Papendrecht
    AV Spark/ Spijkenisse
    AV Waterweg /Maassluis
    AV Flakkee /Middelharnis
    AV Spirit/Oud-Beijerland
    Brugrunners / Spijkenisse
    Cav Energie /Barendrecht 
    De Kievitten /Bleiswijk
    Olympus70  / Naaldwijk
    Pallas 93   / Hellevoetsluis
    Parthenon   / Dordrecht
    PAC     /  Rotterdam
    RA     /    Rotterdam
    Voorne atletiek Brielle
    TVS 90  /Spijkenisse