HENKIERUNNERS // TEMPELRUNNERS
Wedstrijden regio

Za 18 nov Easyrun Monster. Afstanden; 5.7/ 10.3/ 21.1km

Zo 19 nov Houtloop Delft Afstanden; 5/10/15km

Zo 26 nov Bertusloop Delft. Afstanden; 5/10km

Zo 26 nov Lengkeekcross Oostvoorne. Afstande; 4.2/8.4/13.2km

Zo 26 nov Loetcross Krimpen .Afstanden; 5/7.5km

MEER WEDSTRIJDEN KLIK HIER 

Of de Hardloop kalender

Wandelen

Meer info kijk hier onder

Meer wandeltochten

Uitslagen; TOT 12-11

2017/2017/2017

NOVEMBER

12=11 Piepschuimcross Maassluis
12-11 Kopjesloop Delft
11-11 Mosselloop Burgh-Haamstede
5-11 Spark loopcircuit Spijkenisse
4-11 Oosterparkrun Ridderkerk
4-11 Passaatcross Papendrecht
4-11 Erasmusronde Rotterdam

OKTOBER

29 OKT Herfstloop Spijkenisse
29 OKT Drechtstedenloop Dordrecht
29 OKT Najaarscross Bleiswijk
29 OKT Najaarscross Rotterdam
28 OKT Dijkenloop Schoonhoven
22 OKT Bertusloop Delft
15 OKT Houtloop Delft
8 OKT Heemparkloop Zoetermeer

8 OKT Kopjesloop Delft
7 OKT Molenloop Alblasserdam
1 OKT Schollebosloop Capelle
1 OKT Rottemerenloop Bleiswijk
1 OKT 7 loop Zevenhoven

SEPTEMBER 

30 sept Ronde van Noord Rotterdam
30 sept Rijkszwaanloop sGravenzande
23 sept workxs stratenloop Krimpen a/d IJssel
17 sept Maasstadloop Rotterdam
16 sept Tielemanrun Middelharnis
10 sept Kopjesloop Delft
8 sept  Goudse singelloop Gouda
3 sept Houtloop Delft

Augustus

30 aug Molenweiloop Heerjansdam
27 aug Kerkpolderloop Delft
26 aug Schenkelloop Capelle a/d IJssel
24 aug Baanloop PAC 3000M
20 aug Kerkpolderloop Den Hoorn
17 aug  Kwartmarathon Ouddorp
17 aug Seuterloop s'Gravendeel
15 aug Ronde van West Capelle a/d IJssel
13 aug Kerkpolderloop Delft
12 aug Bradelierloop De Lier
5 aug  Kerkpolderloop Den Hoorn
4 aug Strandloop Ouddorp

JULI


30 juli Kerkpolderloop Delft 

29 juli vtm loop Maasdijk23 juli Kerkpolderloop Delft 

23 juli Kerkpolderloop Delft
16 juli Kerkpolderloop Delft
9 juli Kerkpolderloop Delft
2 juli Kralingen Workx stratenloop
2 juli Kerkpolderloop Delft
1 Juli Rotterdam Ekiden

JUNI 

29-06 Baanloop Spijkenisse
25-06 Kerkpolderloop Delft
25-06 Plazarun Boskoop
25-06 Triathlon Baardmannetje Oostvoorne
24-06 10 mijl Zierikzee

24-06 Lingewaalloop Herwijnen
18-06 Halve van Hoogvliet
14-06 Midzomeravondloop Bleiswijk
11-06 Ladysrun Rotterdam
11-06 Wateringsveld loopfestijn
11-06 Rondje Voorne
11-06 Kopjesloop Delft
10-06 Stratenloop Rozenburg
10-06 Lenteloop Papendrecht
3-06   4 Mijl van Papendrecht
1
-06  Wallenloop Hellevoetsluis

MEI

28-05 Bertusloop Delft
25-05 Golden Tenloop Delft
25-05 Smulbosloop Dordrecht
20-05 Ronde van Katendrecht
20-05 Nesseloop Rotterdam
17-05 Verkerkloop Zwijndrecht
14-05 Kopjesloop Delft
12-05 Omloop Ter Heijde aan zee
7-05 Spark Spijkenisse 

APRIL

27-04 Groene oaseloop Maasland
27-04 Omloop Menheerse Middelharnis
27-04 Oranjeloop Oudenhoorn
27-04 Oranjeloop H/I/Ambacht
23-04 Bertusloop Delft
20-04 Baanloop Spirit Oud-Beijerland  3000m
17-04 Paasloop Pijnacker
16-04 Houtloop Delft
15-04 Secure run Ameide
02-04 Houtloop Delft
02-04 Dwars door Dordt Dordrecht
02-04 Ronde van park zestienhoven
01-04 Rivierenparkloop Schoonhoven 

MAART

26-03 Lenteloop Rhoon
25-03 Ronde van Bruinisse
25-03 Ruitenberg halve marathon Naaldwijk
19-03 Houtloop Delft
18-03 Reeuwijkse plassenloop Reeuwijk
12-03 Halve marathon Lekkerkerk
12-03 Kopjesloop Delft
11-03 Halve Oostvoorne
11-03 Biesboschloop Dordrecht
11-03 Pannekoekloop Burgh- haamstede
4-03 Houtloop Delft   3.5/7 en 14km

Februari

26-02  Bertusloop Delft   5 en 10km
19-02  Houtloop Delft
19-02  Hellegatcross Hellegatsplein
18-02  Middendelftlandloop Schipluiden
12-02  Kopjesloop Delft
12-02  10 van Roodenburg Lekkerkerk
12-02  Noord AA loop Zoetermeer
12-02  Ballentent strandloop Hoek van Holland
11-02  Heijnenoordtunnelloop Oud-Beijerland
11-02 Petzl nighttrail Bergsehoek
05-02 Potrozenloop Brielle
05-02 Houtloop Delft
5-02  Groenhovenplusloop Gouda
5-02  Trainingsloop Dordrecht
4-02 Souburghcross Alblasserdam
4-02  Leo Ammerlaanloop Bleiswijk

januari

29-01  Kruiningergorscross Oostvoorne
22-01  RAG CROSS De Loet
22-01  Rokkeveensedekkerloop Zoetermeer     (Mark)
22-01  Halve van Maassluis
22-01  Van Beers cross Miinsherenland 
21-01  Merwelandecross Dordrecht
14-01  ABHloop Numansdorp
08-01  Halve van West-Voorne Rockanje
07-08  Snertloop Reeuwijk 
07-08  Mourik Nieuwjaarsloop  oud- Beijerland 

2016/2016/2016/2016


31-12  Oliebollenloop Schoonhoven
24-12  Schapenkoppencross Dordrecht
18-12  SPARK Marathon
17-12  Pallandtloop Middelharnis
11-12  Bruggenloop Rotterdam
03-12  Prestatieloop Vlaardingen
03-12  Sintnicolaasloop Bleiswijk
03-12  RobProoi Memorial crossloop Barendrecht
27-11  Piepschuimcross Maassluis
27-11  Lengkeekcross Oostvoorne
27-11  Kerkpolderloop Delft
26-11  Sinterklaasloop Vlaardingen
19-11  Spirit goes British Oud-Beijerland
19-11  Reeuwijksehoutcross Reeuwijk
13-11  Klaverbladloop Zoetermeer
13-11  Dickie Klooscross Rotterdam
12-11  Binnenmaasloop Mijnsherenland
12-11  Typhoonloop Gorinchem
06-11  Piepschuimcross Maassluis
06-11  Spark van Buuren Spijkenisse
05-11 Erasmusronde Rotterdam
05-11  Oosterparkrun Ridderkerk
05-11  Passaat crossloop Papendrecht
30-10  Najaarscross Bleiswijk
30-10  Drechtstadloop Dordrecht
30-10  Najaarscross Rotterdam
30-10 Klaasvaak  droomtijdloop Delft

30-10  Herfstloop Spijkenisse
29-10  Dijkenloop Schoonhoven
22-10  Crossloop Vlaardingen
09-10  Bergseplas loop Rottemeren
09-10   VTTI loop  Hellevoetsluis
08-10   Wim Hol memorialloop  Papendrecht

02-10   Rottemerenloop Bleiswijk
02-10   Kethelloop Schiedam
24-09   WesTlands mooiste sGravenzande
24-09   Tielemanloop Middelharnis
24-09   Ronde van Noord Rotterdam
17-09   Geuzenloop Vlaardingen.
17-09   Jaarmarktloop   Mijnsherenland
14-09   Stratenloop Krimpen.
03-09   Loop naar de pomploop Noordeloos
31-08   Molenweiloop Heerjansdam
28-08   Kerkpolderloop Delft
28-08   Schenkelloop Capelle
21-08   Kerkpolderloop Delft
18-08   Seuterloop sGravendeel
18-08   Bokbokaal Ouddorp
16-08   Ronde van West Capelle
14-08   Kerkpolderloop Delft
13-08   Bradelierloop  De Lier
11-08   Baanwedstrijd PAC 3000m
07-11   Kerkpolderloop Delft
05-08   Strandloop Ouddorp
31-07   Kerkpolderloop Delft
30-07   VTM loop Maasdijk  10km
30-07   Vtm loop Maasdijk  5km
28-07   Baanwedstrijd Rotterdam  5000m
24-07   Kerkpolderloop Delft
17-07   Kerkpolderloop Delft
14-07   Baanwedstrijd Rotterdam 3000m
10-07   Kerkpolderloop Delft
02-07   Rotterdam EKIDEN
29-06   Midzomeravondloop Bleiswijk
25-06   Halve marathon Hoogvliet
19-06   Zuiderparkloop Rotterdam
18-06   Rottemerenloop  Rotterdam
18-06   ABH Loop Numansdorp
16-06   Molenloop Stellendam
16-06   Inner circle run  H.I.Ambacht
11-06    Lenteloop Papendrecht
11-06    Ronde van Rozenburg
09-06    Omloop Vierpolders
27-05    Omloop Ter-Heijde
26-05    Wallenloop Hellevoetsluis
21-05    Nesseloop Nesselande
21-05    10 van Katendrecht
14-05    Dioslenteloop Hoorn
12-05    Energie mila track meeting Barendrecht baanloop 1000m en steeple
11-05    Verkerkloop Zwijndrecht
05-05    1500m baanloop Middelharnis
05-05    Smulbosloop Dordrecht
05-05    Golden Ten Delft
01-05    Prestatieloop Spark
27-04    Oranjeloop Oudenhoorn
27-04    Havenloop Vlaardingen
27-04    Omloop Menheerse  Middelharnis
27-04    Breakfastrun H/i/ Ambacht
24-04    Bertusloop Delft

21-04    Spirit 3000m Baanloop
10-04    Marathon Rotterdam
10-04    1/4 marathon Rotterdam
03-04    Ronde van park 16hoven
03-04    Dwars Door Dordt Dordrecht
02-04    Ruitenburg halve van Westland 
02-04    Rivierenland parkloop Schoonhoven
02-04    Secure run Ameide 
28-03    Oude maasloop Barendrecht
26-03    Lansingerlandloop Bleiswijk
26-03    10 Van Bru Bruinisse
20-03    Lenteloop Rhoon
19-03    Reeuwijkse plassenloop Reeuwijk

12-03    Halve Oostvoorne 
12-03    Halve van Hercules Dordrecht
06-03    10 van Tiengemeenten 
28-02    Bertusloop Delft
20-02    Middendelftlandloop  Schipluiden
14-02    Noord AA polderloop Zoetermeer
07-02    Hercules trainingsloop Dordrecht
07-02    Groenhovenloop Gouda
07-02    Potrozenloop Brielle
06-02    Souburghcross Alblasserdam
06-02    Heijnoordtunnelloop Oud-Beijerland
31-01    Kruiningergorscross Oostvoorne
24-01    RAG CROSS Lekkerkerk
23-01    Dirk loop Hoornaar
17-01    Halve marathon Maassluis
16-01    Merwelandecross Dordrecht
10-01    Hercules trainingsloop Dordrecht
09-01    Crossloop Vlaardingen.

03-01    Nieuwjaarsloop Hoek van Holland
03-01    Nieuwjaarscross PAC Rotterdam
03-01    Halve van Westvoorne  Oostvoorne
02-01    Nieuwjaarsloop Spirit Oud-Beijerland 

2015/2015/2015/2015
31-12    Oliebollenloop Schoonhoven
27-12    Waterwegcrossloop Maassluis
27-12    Schapenkoppen crossloop Dordrecht
26-12    Kerstcross  Tvs90 Spijkenisse
20-12    Kerstloop Barendrecht
19-12    Pallandtloop Middelharnis
13-12    Bruggenloop Rotterdam
12-12    Stroopwafelcross  Gouda 
06-12    SPARK Marathon Spijkenisse
06-12    Voornse duinentrail Oostvoorne
05-12    Halve marathon Vlaardingen
29-11    Waterweg crossloop  Maassluis
29-11    Lengkeekcross Oostvoorne
29-11    Dickie Klooscross Rotterdam
29-11    Sinterklaasloop Vlaardingen

28-11    Sint nicolaasloop Bleiswijk
28-11    Rob Prooi memorial cross Energie Barendrecht
21-11    Spirit goes British Oud-Beijerland21-11    Crossloop Vlaardingen14-11    Typhoonloop Gornchem14-11    Mosselloop  Burgh-Haamstede 
14-11    Binnenmaasloop Mijnsherenland
08-11    Spark Spijkenisse
08-11    Waterwegcross Maassluis
07-11    Crossloop Papendrecht
07-11    Erasmusronde Rotterdam
01-11    Najaarscross Bleiswijk
01-11    Drechtstedenloop Dordrecht 
31-10    Halve marathon Monster
31-10    Crossloop Vlaardingen
25-10    Marathon Etten- Leur
25-10    Najaarscross PAC
24-10    Dijkloop Schoonhoven
24-10    Nasty night trail Oostvoorne
11-10    Van Buuren Hellevoetsluis
11-10    Hercules trainingsloop Dordrecht
10-10    Crossloop Vlaardingen
10-10    Wim Hol loop Papendrecht
04-10    Kethelloop Schiedam
04-10    Langs de gouweloop Waddinxveen
04-10    Rottemerenloop Bleiswijk
26-09    Ronde van Noord Rotterdam
26-09    Wantijparkloop Dordrecht
19-09    Tielenmanrun Middelharnis 5/10km
19-09    Geuzenloop Vlaardingen 5/15km
12-09    Nedstaalloop Alblasserdam 5/10km
11-09    Goudsesingelloop  Gouda
05-09    Loop naar de pomp  Noordeloos
03-09    Baanwedstrijd Rotterdam 10km
30-08    Kerkpolderloop Delft  5km
27-08    Molenweiloop Heerjansdam
23-08    Kerkpolderloop Delft
23-08    Nazomerloop Schoonhoven
20-08    Bokbokaalloop Ouddorp   8/16km
18-08    Ronde van West Capelle a/d ijssel
16-08    Kerkpolderloop Delft
15-08    Alle uitslagen Balijlopen 
15-08    Bradelierloop  5/10km
09-08    Kerkpolderloop  Delft
07-08    Strandloop Ouddorp   4,5 en 10km
02-08    Kerkpolderloop Delft  5km
26-07    Kerkpolderloop Delft  5km
19-07    Kerkpolderloop Delft  5km
12-07    Kerkpolderloop Delft  5km
28-06    Bertusloop   Delft
27-06    Lingenwaalloop Herwijnen
20-06    Rottemerenloop  
20-06    Halve marathon Hoogvliet  5/10/21.1km
19-06    Oranjeloop 5km   10km   Kwintsheul   Olympus naaldwijk
18-06    Molenloop Stellendam  5km     10km
18-06     Hendrik ido Ambacht  5/10km
14-06     Ladiesrun Rotterdam
13-06     Stratenloop Rozenburg 5km   
07-06      Zuidersterloop Cappelle a/d Ijssel06-06     ABH loop Numansdorp
06-06     Waterweg beweegt  Schiedam
05-06     Omloop Ter Heijde
04-06     Vierpolders   6.4km
04-06     Baanwedstrijd Flakkee 1500m
30-5       Nesseloop Rotterdam
21-5       Wallenloop Hellevoetsluis
20-5       Verkerkloop Zwijndrecht
14-5       Smulbosloop  Dordrecht
14-5       Golden ten loop  Delft
09-5       Lenteloop Papendrecht
03-5       SPARK   Spijkenisse
02-5       Halve Renesse
27-4       Oaseloop  Maasdam
27-4       Vlaardingen
27-4       Omloop Menhheerse  Middelharnis
27-4       Breakfastrun H/I/A
26-4       Hitlandrun
26-4        Zuiderparkloop1

8-4-2015 Run united Ridderkerk 

16-4-2015 SPIRIT OUD-BEIJRLAND 3000M 

12-4-2015 MARATHON ROTTERDAM 





























































































































































































































































































































Reacties

Commentaar
Jouw naam/bijnaam
Website url
E-mail
Dit is een verplicht veld
Handige links
Regio uitslagen
    Verenigingen

    Aaa  /Alblasserdam
    Avantri / Schoonhoven
    AV Fortuna /Vlaardingen
    AV Passaat / Papendrecht
    AV Spark/ Spijkenisse
    AV Waterweg /Maassluis
    AV Flakkee /Middelharnis
    AV Spirit/Oud-Beijerland
    Brugrunners / Spijkenisse
    Cav Energie /Barendrecht 
    De Kievitten /Bleiswijk
    Olympus70  / Naaldwijk
    Pallas 93   / Hellevoetsluis
    Parthenon   / Dordrecht
    PAC     /  Rotterdam
    RA     /    Rotterdam
    Voorne atletiek Brielle
    TVS 90  /Spijkenisse